
Холодильна шафа Технохолод 1000 літрів б/в, холодильна шафа двохдверна глуха б в
24 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 62-5
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильна (середньотемпературна) шафа надзвичайно економна у споживанні електроенергії, середнє споживання у неї 600 Вт в годину, ще вона дуже стильно та якісно виконана, вигляд її приголомшує. Температура регулюється від 0 С до 8 С, такі екземпляри ідеально підходять для зберігання риби та м'яса, а також будь-яких товарів які зберігаються у діапазоні її температурного режиму. Діагностика звичайно була проведена, рівень фреону в нормі, всі функції охолодження працюють добре, також була замінена дверна ущільнювальна гумка, ми замовляли її у сірому кольорі, вони менше забруднюються та по стилю в самий раз. Корисний об'єм камери 950 літрів, охолодження динамічне, всі параметри налаштовані, просто вмикаєте та користуєтесь із задоволенням. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1320 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 1950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴









