Сковорода Проммаш на три фази, під'єднання до 380 В, споживають 6 кВт в годину. Таку професійну техніку застосовують на виробництві, у кафе та ресторанах, обладнання такого рівня полегшує та пришвидшує в об'ємі та по часу приготування страв. Чан чавунний має висоту борта 140 мм, шириною 520 мм, та довжиною 450 мм. Всі сковорідки перевірені майстром та знаходяться на складі у повному робочому стані. Перед відправленням обов'язково робимо контрольну діагностику та відео по працездатності. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Проммаш |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Тип установки оборудования | Напольный |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Объем чаши | 35 л |
| Количество ТЭНов | 2 шт |
| Материал чаши | Чугун |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 840 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 000 ₴









