М'ясорубка МИМ 300 рахується як техніка для використання у промисловості. Обладнання перевірене та повністю робоче, робимо повне технічне обслуговування тому можете не сумніватись у справності техніки. М'ясорубки цієї моделі спроможні переробляти до 300 кг м'яса за одну годину, споживає така м'ясорубка 1,44 кВт в годину. У продажі вони у нас ідуть з одним повним комплектом насадок, самі ножі по бажанню пропонуємо нові по 600 грн штука, їх продають партнери, телефонуйте, запитуйте, підкажемо та допоможемо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МиМ |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Вид оборудования | Мясорубка полный унгер |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная производительность | 300 кг |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Материал | Сталь |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1440 Вт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 800 ₴









