Холодильна вітрина незвичайно якісна та продумана до дрібниць, вітрина не має нічого зайвого, унікальність її виконання у, тому що диспозиційна виставка (1970 х 820) мм у розмірі виконана із харчової нержавіючої сталі, та таким чином що фактично вона (виставка) не буде текти навіть якщо залити у неї води, такі вітрини рідкість, тому що використання такого обладнання надзвичайно широке. У холодильній вітрині можна зберігати звичайну гастрономічну продукцію, також її можна використати для продажу риби чи м'яса у лотках та без них, адже сама виставка це великий лоток зі зливною системою, завдяки цьому вітрина зручно миється з середини. Стільниця вітрини також із нержавіючої сталі, шторки зі сторони продавця із нового органічного скла, виконані та є в наявності. Це чудовий варіант який служитиме роками та полегшить роботу працівників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 700 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2100 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Вес | 150 кг |
Информация для заказа
- Цена: 28 000 ₴










