
Шафа холодильна глуха Інтер 800 б в, двохдверний холодильник б в, холодильні шафи б в
16 500 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Закриті холодильні шафи Інтер 800 Т є у двох варіантах зі статичним видом охолодження та з динамічним. Статичне охолодження застосовують як для м'ясних продуктів, так і для зелені, цей тип охолодження рахується універсальним у зберіганні харчових продуктів, шафа зі статичним охолодженням мають внутрішню підсвітку, працюють у звичайному температурному режимі від 0 до 8 С. Холодильні шафи з динамічним охолодженням мають ті ж характеристики тільки у них відсутнє внутрішнє освітлення, а також є внутрішній вентилятор який обдуває товари для швидшого охолодження, у таких шафах зберігають закриті харчові продукти, рідину у пляшках то що. Обладнання перевірене, працює тихо та ефективно, Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Интер-П |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 1920 мм |
| Вес | 160 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 500 ₴









