Вітрина Mawi із вишуканого класу випуску холодильного обладнання, вона має не тільки красивий зовнішній вигляд, але і свій стиль, такі вітрини підносяться до елітного класу холодильного обладнання, кольори вітрини чітко сходитися з її призначенням та підкреслюють професійний підхід виробників цієї знахідки до свого витвору мистецтва. Вітрина має аж чотири рівні виставки, нижній рівень на дві виїзних 750 х 550 мм кожна, цей рівень тримає температуру від 2 до 10 С. в залежності від того яку виставити. Що стосується скляних поличок - тому, що вітрина має статичний тип охолодження то по законах фізики з кожною поличкою у верх температура буде вищою на 4/5 С, це також дає змогу виставки різної продукції яка зберігається при різній температурі, наприклад на самій верхній зазвичай зберігають шоколад, на середній зефір, на нижній торти та різну випічку, то що. Для торгівлі цей вибір просто супер, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mawi |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 550 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1350 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴








