
Стелажі торгові пристінні для магазину Linde 1250 б/в, односторонній стелаж металевий б в
3 400 ₴
- В наличии
- Код: 10
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стелажі Чеського виробника, назва марки Linde, довжина кожної із секцій такого стелажа становить 1250 мм, нижня поличка (подіум) шириною 600 мм, верхні 4 полички по 400 мм, вони ставляться під нахилом, а також регулюються по висоті, висоту стелажа можна замовити від 1,6 до 1.8 м. Пофарбований торговий стелаж у чорний колір антикорозійною, стійкою фарбою з ефектом молотка, така фарба добре тримається на деталях та має гладку поверхню. Ціна вказана за один метр погонного стелажа, тобто метр у довжину, кінцева стійка у лінії коштує 600 грн. Цінники тримачі до стелажів у наявності нові, червоного, коричневого та синього кольору, по 20 грн штука, також маємо бортики огороджувані по 40 грн штука. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Linde |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Для алкогольных напитков, Универсальный, Для бытовой химии, Мультимедийный, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для овощей и фруктов, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Вариант установки | Напольный |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип полок | Наклонные, Прямые |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 400 кг |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 80 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1250 мм |
| Глубина стеллажа | 700 мм |
| Высота стеллажа | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴









