Сковорідка промислова виготовлена для професійної праці на кухні та на виробництві харчових продуктів, дуже зручна тим що має велику чавунну місткість із внутрішніми розмірами (в/д/ш) мм 150/460/520 мм, яка легким рухом за допомогою ручки опускається для зливання переробленої олії, на ній можна виготовляти одразу однією порцією достатньо смачних виробів для подавання їх на стіл чи на виставкові торгові вітрини. Застосування такої техніки не має меж, зараз це найзручніший спосіб нажарити якомога швидше та більше харчових продуктів. Запитуйте, на кухні це незамінна річ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Проммаш |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Тип установки оборудования | Напольный |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 850 мм |
| Вес | 190 кг |
Информация для заказа
- Цена: 18 000 ₴










