Холодильна вітрина прилавок Технохолод Кароліна є Королевою виставки та зберігання для гастрономії. Вітрини такого типу застосовують у розкішних нових магазинах без зайвих сумнівів, адже це сучасна модель холодильного обладнання. Що являє собою сама гастрономічна вітрина? Вона має широку виставку 186 х 70 см, сама виставка виконується на нержавіючих диспозиційних елементах, під виставкою є достатньо широке відділення яке існує для зберігання харчових продуктів та поповнення ними ряди основної виставки, у цих відділеннях (холодильних боксах) температура нижча аніж зверху на кілька градусів, наприклад якщо виставити мінімум 2 С на виставці, то у боксах температура буде опускатися майже до 0 С. Також е лед підсвітка для диспозиції та зручний блок керування температурою холодильної вітрини. Чудова техніка, запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1960 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Вес | 150 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1860 мм |
| Внутренняя ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 000 ₴










