
Холодильна шафа вітрина Інтер 800 т б/в, холодильна вітрина двохдверна б в, холодильник
16 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 62-4
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шафи зручні та надійні, вигляд просто суперовий (дуже наближений до нового), обладнання на складі перевіряється та ретельно тестується, тому не робочу техніку зі складу ми не відвантажуємо. Інтер 800 Т із хорошим внутрішнім освітленням, завдяки вертикальним лампам розміщеним з двох боків кожна поличка освітлюється максимально чудово, двері холодильника із механізмом який самостійно доводить їх до закривання, верхній банер стандартно білий та легко знімається, він саме для того, щоб помістити туди Вашу рекламу. Проста у користуванні та надійна холодильна шафа це перевага у збільшенні асортименту та товарообороту магазину, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 110 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Высота | 2070 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴








