Спеціализована, професійна піч із подачею пару може працювати для будь якої випічки, підходить для приготування страв на пару, для готовності напів фабрикатів, розморожування та підігріву продуктів. Чудова та зручна пічка на 4 рівні під противні розміром 600 х 400 мм має два вентелятори на один із яких подаєтьмя пар, таким чином страви приготовлені у пічці просто неперевершені. Техніка просто незамінна у піцеріях та закладах швидкого приготування їжі, запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 60 кг |
| Общая высота | 575 мм |
| Общая ширина | 715 мм |
| Общая длина | 830 мм |
| Основные | |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Тип парообразования | Инжекторный |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Противень | 600x400 |
Информация для заказа
- Цена: 24 500 ₴









