Країна виробник Arneg Італія, обладнання цього виробника рахується одним із най надійніших та довговічних, тому що зроблене дійсно на совість. По проведених роботах була здійснена діагностика та замінений механічний терморегулятор на електронний контролер. Вітрина кутова, але конфігурація дозволяє поставити її як прямий прилавок під стінку. Повна довжина від кута до кута 1900 мм, ширина 1300 мм, ширина бокової частини 1300 мм, висота стандарт 1200 мм. Вітрина холодильна надзвичайно економна, за одну годину споживає 310 Вт та 30 Вт освітлення. Надзвичайно цікавий та дуже гарний варіант для торгівлі, запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1200 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Длина | 1900 мм |
| Основные | |
| Производитель | Arneg |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Страна производитель | Италия |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 330 Вт |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴










