
Електричний котел Титан підлоговий 6 кВт/380В б в, котел електричний проточний б/в
3 900 ₴
- Готово к отправке
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Котел електричний, надійний, проточний із під'єднанням 380 В, має нагрівну здатність до 90 С, під'єднується до системи та може опалювати приміщення до 60 м/квадратних. Споживає 6 кВт в годину, має три тени по 2 кВт, простий та зручний у користуванні. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1300 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь обогрева | 60 кв.м |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴







