Шафа пекарська, стан нової , так як небула у використанні, але зберігалася на складі без потреби довгий час. Містить базові стандартні противні 60*40 – 2 шт. , які часто підходять до іншого пекарського обладнання . Плюс решітка для додатковї випічки . Оснащена регулятором температури 100-350 градусів. Також можна виставити роботу тенів незалежно один від одного.
Час роботи жарової шафи необмежений, так як це обладнання є професійним марки OREST, відмінної якості . Окрім випікання шафу можна використовувати для розігрівання продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орест |
| Максимальная рабочая температура | 350 град. |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная рабочая температура | 100 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 9 кВт |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Глубина рабочей поверхности | 710 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 000 ₴










