Українські вітрини Parma вироблялися у Харкові, у сфері свої діяльності зарекомендувались дуже добре. Вітрина має виставкову зону 910 / 360 мм та додаткову поличку 960 / 150 мм, звичайна середньо температурна вітрина яка тихо та якісно працює, із переваг також має нержавіючу стільницю та заощаджуючу холодильну систему, за одну годину вона споживає всього 260 Вт, у порівнянні з аналогами це дуже мало. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 50 кг |
| Высота | 660 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Длина | 1010 мм |
| Основные | |
| Производитель | Парма |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Страна производитель | Украина |
| Климатический класс | SN |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Тип установки | Настольный |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 260 Вт |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴









