Скриня морозильна пройшла детальну діагностику, робота компресора не голосна, працює тихо, температура регулюється в діапазоні від -12 до -21 С. Скриня презентабельна для виставки товарів у замороженому стані, відновлення, чиста та повноцінна готовість до застосування. У комплекті має три кошики для зручності в користуванні. Корпус камери покритий якісною фарбою з ефектом молотка, вигляд має сучасний, холодильна система якісна у застосуванні. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 930 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Основные | |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Климатический класс | SN |
| Состояние | Б/У |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴










