Ларь морозильний представлений в сучасному темно сірому кольорі. Має три сітчасті кошики що робить його більш зручним у використанні, а також допоміжні колеса додають зручності в транспортуванні. Об'єм внутрішньої камери 325 л дозволяє зберігати товари в замороженому стані до – 21 градуса С. Дану позицію зручно використовувати в домашніх цілях, оскільки робота мотора є безшумною. Скляні шторки в відмінному стані (прозорі та незатерті)вся продукція буде проглядатися без проблем. Розміри камери: висота 95 см, довжина 130 см, ширина 62 см.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Основные | |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Польша |
| Количество компрессоров | 1 |
| Климатический класс | SN |
| Состояние | Б/У |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴









