
Стелажі металеві торгові Linde б в, пристінні стелажі для магазину б в
3 200 ₴
- В наличии
- Код: 10
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маємо стелажі європейського виробника Чехії з надійного, кріпкого, товстого металевого матеріалу. Конструкція витримує навантаження до 75 кг на одну полку. Перед продажем пройшли реставрацію, до ідеального стану. Розміри одної секції стандартна довжина 1,25 м, висота 2 м, ширина 55 см. Ширину нижньої полички можна замовити в розмірі 40 см та 50 см як Вам більш підходить. Полки стелажа можна переміщати під Ваші товари по висоті, а також змінити нахил полички під кутом. До вартості стелажа потрібно додатково врахувати вартість кінцевої стійки 600 грн. За прорахунками та додатковою інформацією звертайтесь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Linde |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Стеллаж |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 75 кг |
| Вариант установки | Напольный |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Тип полок | Наклонные, Прямые |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1250 мм |
| Глубина стеллажа | 550 мм |
| Высота стеллажа | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴









