Острівні стелажі дуже зручні у розташуванні та користуванні, висота стелажа 1,6 м, основний колір залишається сніжно білим, але жовті контурні вставки на поличках та нижній цоколь можна замінити на чорний, дінго колір та будь-який стандартний із кольорів під стиль вашого закладу. Полички стелажа два рівні по 45 см та два по 35 см. Стелажі професійні, торгові із достатнім навантаженням на полички для того, щоб торгувати будь-якими товарами. Запитуйте, порахувати план розташування у магазині допоможемо. Ціна за метр погонний, кінцева стійка 800 грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж островной (двухсторонний) |
| Вариант установки | Напольный |
| Тип полок | Прямые |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 600 кг |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 75 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 980 мм |
| Глубина стеллажа | 1000 мм |
| Высота стеллажа | 1600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴/пог.м








