Морозильні шафи просто знахідка для закладів торгівлі замороженими продуктами, ефективні морозилки дуже швидко заморожують продукцію, звісно це не шокове заморожування, але дуже близько до того, під кожною поличкою знаходяться охолоджувальні трубки, товар на поличках замерзає швидко, споживає така шафа мінімум електроенергії, агрегат виконаний на два компресори. Ідеально виконаний дизайн та холодильна система. Відстань між поличками 9 см ширина та довжина 36х46 см. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Основные | |
| Производитель | Атлант |
| Количество компрессоров | 2 |
| Климатический класс | SN |
| Состояние | Б/У |
| Тип морозильной камеры | морозильный шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 7 800 ₴









