М'ясорубку можна комплектувати з двома та одним ножем, дивлячись з яким м'ясом працювати, промислова м'ясорубка потужна та надійна, перевірена майстром. Повноцінна професійна техніка підходить для виробництва та промислової кухні, для магазинів та ресторанів, вона спроможна перероблювати до 350 кг м'яса за одну годину. Запитуйте чудовий вибір.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 42 кг |
| Производитель | Торгмаш |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная производительность | 350 кг |
| Номинальная потребляемая мощность | 1900 Вт |
| Вид оборудования | Мясорубка полный унгер |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴








