Вертикальні морозильні шафи виконані для максимально швидкої заморожування харчових продуктів, під кожною поличкою є охолоджувальні труби, морозильна камера досягає температури -23 С за 30 хв, має два компресори, дуже швидка в роботі та надзвичайно ефективна. Такі камери ідеально підходять для вареників та пельменів, у домашніх умовах також буде дуже зручною. Об'єм 240 Л споживає 130 Вт в годину, температура регулюється від -15 до -25 С. Розмів однієї комірки (висота 90 мм, довжина 460 мм, ширина 360 мм). Запитуйте якісна та надійна техніка.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 60 кг |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Основные | |
| Производитель | Атлант |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 2 |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Количество дверей | 1 |
| Климатический класс | SN |
| Тип морозильной камеры | морозильный шкаф |
| Состояние | Б/У |
Информация для заказа
- Цена: 7 800 ₴









