Стан вітрин відповідний із щойно зробленими, вигляд просто приголомшує. Виставкові торгові вітрини підійдуть для будь-яких товарів прослужать Вам ще дуже довго та вигідно. Маємо три вітрини по зазначеним нижче розмірам, висота між поличками яких становить 230 мм, та при касове місце ширина якого 600 мм. Чудова композиція заповнить Вашу залу та зачарує відвідувачів. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Витрина |
| Цвет | Красный |
| Форма витрины/витрины | Прямая (линейная) |
| Количество полок | 3 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1110 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴









