Кавомашина без перебільшення в ідеальному стані, тому що над нею було виконано детальну діагностику, повну чистку патрубків та бачка, а також заміна запчастин які були під сумнівом що до працездатності на нові. Кавомашину Fiamma Atlantik рекомендуємо від чистого серця як надійну техніку для ефективної, довготривалої роботи. Ми впевнені у якості своєї техніки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 3800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем | 9 л |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Фильтр | постоянный |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Назначение | Профессиональное |
| Состояние | Б/У |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Встраиваемая техника | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глубина | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴









