Однокамерна холодильна шафа на двоє дверей енерго- зберігаюча, для того, щоб дістати продукцію із шафи відкривається тільки верхній або нижній рівень, таким чином холодне повітря краще утримується в холодильній камері. Корисний об'єм холодильної шафи надзвичайно великий та має 600 літрів в об'ємі. Окрім гастрономічних товарів у шафі можна зберігати м'ясо та рибу. Запитуйте проконсультуємо.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 2100 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Технохолод |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Страна производитель | Украина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 500 Вт |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴







