Дуже велика і надзвичайно містка морозильна скриня гарно працює. Морозильний ларь має чудовий дизайн, агрегат працює дуже тихо, швидко набирає потрібну температуру, свіжа відносно року виготовлення, пройшла перевірку (діагностику) майстром холодильщиком. Зручна морозилка для Вас буде як надійна допомога для зберігання харчів при температурі -20 С. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 910 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Indesit |
| Номинальная потребляемая мощность | 350 Вт |
| Вид оборудования | Морозильный ларь |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
Информация для заказа
- Цена: 8 500 ₴








