Столи являють собою скомбіновану дуже зручну техніку яка замінить Вам нержавіючий стіл, холодильник та стіл для кухонної техніки. Робота на холодильному столі ефективніша аніж на звичайному, він стійкіший на опорах та міцніший, харчові продукти для розробки знаходяться знизу під Вами і щоб дістати їх не потрібно робити зайвих рухів. Для ресторанів, будь-якої кухні чи навіть в торговому залі це чудова перевага та надзвичайна зручність у роботі. Холодні столи ефективно тримають температуру до 2 С та розраховані під місткість Gn 1/1 (530\325 мм). Запитуйте стан чудовий.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 300 Вт |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1370 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 800 мм |
| Вес | 90 кг |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴








