
Холодний стіл Hendi б/в 900 мм. б/в Нідерланди
25 000 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодний стіл як вид холодильного обладнання має своє важливе значення на кухні, а також у залі, зручний стіл тим що на ньому можна працювати, тобто розробляти харчові продукти та ставити на поверхню столика всілякі прилади та інше обладнання для роботи. Особливість саме тому, що він поміщає у себе гастро-ємність G|n 1/1 та охолоджує харчі до +2 С. Припустим що ми поставили такий столик на кухні, та що ж тоді ми маємо? По перше зберегли місце, встановивши такий стіл на кухні чи в торговому залі, будь-де, ми комбінуємо два типи обладнання в одне ціле, це холодильник для зберігання харчових продуктів та стіл для їхньої розробки та можливо як підставка під інше обладнання. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 Вт |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 880 мм |
| Вес | 60 кг |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴






