Вітрина рахується саме універсальною завдяки тому, що може працювати як середньотемпературна та і морозильна, такі вітрини дуже зручні через те що Ви можете продавати у ній підморожені товари та гастрономію, особливо вигідно в таких вітринах торгувати м'ясом та рибою, температура регулюється (-8:+2 С), виставка товару у таких холодильних прилавків зазвичай відбувається насипом (у пластикових тарах та гастроємкостях) також дуже зручно розміщувати рибу у відрах. Чудова та незвичайна холодильна техніка послужить Вам на всі випадки торгівлі. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Морозильная витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 700 Вт |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Вес | 100 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 500 ₴









