Якісний двох постовий контактний гриль має чугунне покриття, робоча поверхня гриля дуже зручна своїми розмірами, кожен із постів працює окремо індивідуально. Гриль прижимний згодиться у будь-якому фастфуді чи на будь-якій кухні, його завдання працювати безперервно та якісно з чим ця модель гриля справляється просто відмінно та без надмірних зусиль. Професійна техніка такого типу на вищому рівні та являється незамінною будь-де та будь-коли. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roller Grill |
| Страна производитель | Франция |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Материал | Чугун |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Количество рабочих поверхностей | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 36 кг |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴








