Професійний потужний тістоміс впорається із будь-яким замісом густого тіста, та ще й так якісно виконає свою роботу що Ви та ваші відвідувачі точно будуть задоволені кінцевим результатом. Конструкція виконана на колесах які фіксуються, таку машину можна зручно ставити у будь-яке місце на кухні, тісто із діжки виймається лопаткою або ж руками, сама діжка має об'єм 18 літрів, її діаметр сягає 360 мм висота 200 мм. Тістоміс спіральний Mecnosud IM18D має дві швидкості замісу, дуже зручна та якісна техніка, Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mecnosud |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Номинальная потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Объём дежи | 18 л |
| Загрузка теста | 20 кг |
| Механизм поднятия головы | неподъемная траверса |
| Механизм крепления чаши | несъемная дежа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 860 мм |
| Длина | 740 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 000 ₴









