Міксер працює дуже добре, не має внутрішніх пошкоджень механізмів, також при роботі не має зайвих незвичайних звуків, машина готова до праці повноцінно. Об'єм діжки 20 літрів, діжка опускається та підіймається для зручності роботи, планетарний міксер має три швидкості збивання, на ньому можна працювати із рідким тістом та замішувати всілякі кондитерські смаколики. У комплекті є три насадки, збивач, лопатка та крюк. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sinmag |
| Страна производитель | Тайвань |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Номинальная потребляемая мощность | 375 Вт |
| Вид оборудования | Миксер |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 490 об/мин |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Механизм крепления чаши | съемная дежа |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 кг |
| Ширина | 440 мм |
| Высота | 840 мм |
| Длина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴







