
Кавомашина Brasilia Roma 05 P 2gr б/в
19 000 ₴
- Готово к отправке
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавомашина перевірена та налаштована досвідченим спеціалістом, всі функції такі як нагрів води до потрібної температури, подача тиску та відключення при досягнутій нормі, збивання молока під гарячим паром, подача кип'ятка та налив кави працюють відмінно. При роботі на такій кавомашині хороший Бариста може приготувати шедевр смакової, неповторної чашечки кави. Обладнання варте вашої уваги) Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brasilia |
| Страна производитель | Италия |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Потребляемая мощность | 3500 Вт |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип управления | Механическое |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Вес | 50 кг |
Информация для заказа
- Цена: 19 000 ₴








