Міксер Sybo В5 б/в не ремонтувався, працює дуже добре, всі складники заводські, гарну якість міксера та рівень професійності обладнання видно не озброєним оком, зверніть увагу на те що кріплення для насадок зроблене з нержавіючого металу, що дає надійність у довговічності його функціонування. Місткість для заготівлі виробництва міцна, нержавіюча, мотор працює з максимальною швидкістю 660 об/хв. Міксер на 10 режимів регулювання швидкості, підходить для збивання білків то. що, а також для замішування тіста. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Материал | Алюминий |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Номинальная потребляемая мощность | 200 Вт |
| Вид оборудования | Миксер |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей работы | 10 |
| Максимальная скорость вращения | 660 об/мин |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 5 л |
| Производитель | Sybo |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 500 ₴








