Ідеальний професійний міксер з діжкою на 20 літрів може місити фарш, різні види соусів, рідке тісто, збивати всілякі суміші для приготування різноманітних смачних страв у ресторанах, кафе та на виробництві. Міксер дуже економічний споживає всього 370 Вт в годину, працює тихо та повноцінно, загальний стан як новий. Підключення міксера на 380 В. Запитуйте, техніка просто ідеальна.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Spar |
| Страна производитель | Тайвань |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Номинальная потребляемая мощность | 370 Вт |
| Вид оборудования | Миксер |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей работы | 5 |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Объём дежи | 20 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 900 мм |
| Длина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 000 ₴









