Візки цікавої форми у вигляді краплі, хромоване покриття якісне і дуже добре зберіглося, колеса як нові, таке відчуття що візки простояли на складах і навіть не використовувались. Для власного користування зручнішого візка годі й шукати. Виробник торгівельний візків siegel Германія. Купуйте якісні перевірені речі, дзвоніть, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siegel |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Металл |
| Диаметр колес | 120 мм |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 70 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 960 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Высота | 960 мм |
| Вес | 18 кг |
| Объем | 70 л |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴








