Передбачені заводською конфігурацією Стелажі з візуальним доступом заднього плану без задніх стінок із комбінованим забарвленням у поєднанні Білого та Дінго кольорів. Стелаж можна укомплектувати бортиками, він зручний в установці під стінкою, по вікнах, а як пристінний, так і острівний посередині зали. Полиці можна ставити під нахил і рівно. Кінцева стійка коштує 600 грн, ціна за метр погонний стелажу. Параметри не відрізняються від стандартних видів, стелаж такий самий міцний, витримує навантаження до 65 кг на полицю і в збиранні такий самий простий. Запитуйте, чи є односторонні та двосторонні варіанти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 65 кг |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 350 кг |
| Тип полок | Наклонные, Прямые |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Для алкогольных напитков, Универсальный, Для бытовой химии, Мультимедийный, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для кондитерских изделий, Для овощей и фруктов, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1000 мм |
| Глубина стеллажа | 580 мм |
| Высота стеллажа | 1700 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал полки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴/пог.м









