Камери зберігання без іржі, стан як бачите наближений до нового, б/у вважаються, тому що раніше використовувалися. Після проведення повної реставрації камери зберігання були укомплектовані новими замками та ручками, а також пофарбовані автомобільною фарбою для металу. Ручки на комірках відіграють не малозначну роль, по-перше, це зручно для користування, по-друге під час відкривання камер замки зношуються вдвічі менше за терміном їхньої експлуатації. У наявності є велика кількість, придбати камери зберігання можна як окремо, так і в одну лінію. Можна навіть замовити колір забарвлення будь-якого зі стандартних наявних на ринку. Спитайте, товар гідний закладень будь-яких форматів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість осередків | 4 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Замок | Врізний |
| Кількість замків | 4 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Внутрішні розміри комірки | |
| Ширина комірки | 300 мм |
| Глибина комірки | 460 мм |
| Висота комірки | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








