Високі острівні стелажі в заводському фарбуванні гарної якості та чудового стану. На пропоновану висоту стелажу ширина їх полиць най ідеальніша розміром 500 мм і верхня 400 мм. Стелажі гарні та міцні. Додатково пропонуємо придбати обмежувачі полиць, з ними ваша продукція буде убезпечена від падіння й бою. Рекомендуємо також розглянути й інші варіанти наших пропонувань з торгового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1330 мм |
| Глибина стелажу | 115 мм |
| Висота стелажа | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴/пог.м





